Başlıksız-2

Hakkımızda

Kaptan Midye 2000 yılından günümüze izmir’de faaliyet göstermektedir. Midyelerimiz istanbul , izmir  ve Çanakkale ’nin açık sularından dalgıçlarımız tarafından toplanarak soğutuculu araçlarımızla günlük olarak tesisimize sevkiyatı yapılmaktadır.

Kaptan Midye tesisleri Sağlık Bakanlığı izin ve denetimiyle hizmet vermektedir. Kaptan Midye tesislerinde hazırlanan midyeler özel ambalajlarla siz müşterilerimizin sofralarına ulaşıyor.

Bildiğiniz gibi midye denizlerimizde bolca olan bir canlı türüdür. Amacımız siz değerli müşterilerimizi merdiven altı olarak tabir edilen ve sokak satıcılarının sattığı müfredatı belirsiz midye’den korumak ve Sağlık Bakanlığı denetiminde hijyenik koşullarda sağlıklı Kaptan Midye’yi sofralarınıza ulaştırıp damak tadınıza hitap etmektir.

Türkiye’nin her bölgesine sevkiyatımız mevcuttur. Ege  Bölgesine kendi araçlarımızla dağıtım yapmaktayız.

Kaptan Midye

Lezzet100%
Titizlik100%
Güvenilir100%
Aynı Gün Teslimat100%
Müşteri Memnuniyeti100%

Misyonumuz ve vizyonumuz

Kaptan Midye Kurulduğu Tarihten Bu Güne Kadar %100 Müşteri Memnuniyeti ile Sizlere Hizmet Vermektedir Birinci ilkemiz Sağlık Açısında Özenli Bir Davranış Biçiminde Çalışmaktayız Üretim Tesisimiz Sağlık Bakanlığı Tarafından Düzenli Olarak Denetlenmektedir.

4.67 avg. rating (93% score) - 15 votes